ALFIL, v.o.s.

Firma ALFIL, v.o.s. vznikla v květnu 1994. Firma se od počátku své činnosti zabývá prodejem parapetů a kování pro výrobce oken a dveří. Sortiment nabízeného zboží se postupně rozšiřoval až do stávajícího stavu, kdy nabízíme tři druhy vnitřních parapetů, dva druhy venkovních parapetů, kompletní sortiment kování firem GEZE, Dr.HAHN, BERYL a vybrané položky sortimentu firem EJOT, KOVOLESK. Většinu nejčastěji používaného sortimentu máme skladem, zboží méně používané jsme ve většině případů schopni dodat do 14 dnů po objednávce a u zboží speciálního nebo vyráběného na míru je dodací lhůta do 1 měsíce. V případě potřeby nabízíme u vybraného sortimentu (parapety, kování GEZE, žaluzie) montáž nebo zajišťujeme zaškolení pracovníků.

1. TOPALIT® - ÖSTERREICH
Vnitřní parapety s povrchovou úpravou laminováním nebo v provedení s přírodní dýhou. Parapety této tradiční značky se vyznačují vysokou odolností proti trvalému působení vody, vysokým teplotám a otěru, dlouhodobou stálobarevností a tvarovou stálostí. Na parapety poskytujeme záruku 15 roků.

2. MAX*
Vnitřní parapety s povrchovou úpravou laminováním. Parapety jsou charakterizovány zvýšenou ochranou proti poškození nárazem nebo poškrábáním a odolností proti působení vlhkosti zdiva. Na zakoupené parapety poskytujeme záruku 5 roků.

3. TOPSET*
Dřevotřískové vnitřní parapety s povrchovou úpravou laminováním. Parapety jsou vyráběny tuzemským výrobcem ze zahraničních materiálů a proto u parapetů vychází velmi příznivý poměr mezi cenou a kvalitou. Záruční lhůta u parapetů je 5 roků.

4. NEW LINE*
Venkovní hliníkové parapety s povrchovou úpravou komaxitováním, čímž se snižuje možnost poškození parapetů při montáži a po osazení. K parapetům můžeme nabídnout plastové nebo hliníkové bočnice, které zabraňují poškození omítky vodou nebo mrazem.

5. RBB*
Venkovní hliníkové parapety s povrchovou úpravou komaxitováním nebo eloxováním. K parapetům můžeme nabídnout plastové nebo hliníkové bočnice, případně další doplňky, které rozšiřují možnosti použití parapetů. Jedná se o podélné a rohové spojky, držáky parapetů, kaučukové těsnění a protivibrační pásku.

6. Dr. HAHN
Dveřní závěsy pro plastové i hliníkové dveře, tepelně izolované dopisní vhozy, rozety pro cylindrické vložky, automatické těsnící prahové systémy pro bezbariérové vstupy.

7. GEZE
Samozavírače dveří (horní i podlahové), ovladače ventilačních křídel (ovládání ruční nebo elektromotory), kování pro posuvné interiérové dveře, kování pro celoskleněné stěny, zařízení pro odtah kouře a tepla z objektů (RWA), automatické dveřní systémy SLIM DRIVE.

8. EJOT
Speciální připevňovací vruty, montážní a spojovací šrouby.

9. BERYL
Dveřní a sanitární madla, bezpečnostní rozety, dveřní koule a knoflíky.

10. KOVOLESK
Tuzemský dodavatel nábytkových úchytek, otočných koulí a dveřních rozet. Kování se dodává v těchto povrchových úpravách - pomědění, niklování, pomosazení, zinkování, chromování a titanování. Pro zvýšení odolnosti a kvality povrchové úpravy je kování opatřeno anaforeticky nanášeným lakem. Některé úchytky jsou dodávány i v kombinovaném provedení - např. chrom/mosaz, chrom/plast, mosaz/dřevo a chrom/dřevo.

*- parapety TOPALIT, MAX, TOPSET, NEW LINE a RBB dodáváme upravené na míru. U vnitřních parapetů upravujeme boční hrany laminováním. V případě zájmu parapety zaměříme a zajistíme montáž.