1. WERZALIT® - ÖSTERREICH
   Vnitřní parapety s povrchovou úpravou laminováním nebo v provedení s přírodní dýhou. Parapety této tradiční značky se vyznačují vysokou odolností proti trvalému působení vody, vysokým teplotám a otěru, dlouhodobou stálobarevností a tvarovou stálostí. Na parapety poskytujeme záruku 15 roků.

Vnitřní parapety
Balkónový program
Fasádní program
Podhled PAGOLUX®
Vnitřní program
Stolní desky
I. Standardní nabídka
   1) Vnitřní parapety
vyráběné v šířkách 100 - 600mm s povrchovou úpravou laminováním nebo v provedení s přírodní dýhou. Parapety se vyznačují vysokou odolností proti trvalému působení vody, vysokým teplotám a otěru, dlouhodobou stálobarevností a tvarovou stálostí. Parapety upravujeme na míru podle požadavků zákazníka, zapravujeme boční hrany, řežeme otvory pro větrací mřížky, které mohou být součástí dodávky. Na dodané parapety poskytujeme záruku 15 roků.
   Aktuální dekory:
  a) jednobarevné: 01 - bílá, 18 - světle šedá
  b) imitace mramoru: 08 - mramor světlý, 20 - mramor carrara, 34 - travertin, 70 - mramor
      bianco
  c) imitace dřeva: 44 - přírodní dub, 45 - součkový smrk, 46 - olše
  d) dýha: 83 - smrk bez povrchové úpravy, 93 - smrk lakovaný
  001 FH bílý   008 mramor světlý   034 travertin   070 mramor bianco   018 FH světlešedý
  046 olše   044 dub přírodní   045 smrk sukový   093 smrk pryskyřičný

II. Nestandardní nabídka
   1) Balkónový program
speciální patentovanou technologií vyráběné prvky pro zhotovení zábradlí na balkony. Olaminovaný materiál se dodává ve formě desek o délce 5500mm, nebo plošného materiálu, popř. tvarovaných profilů. Tento materiál se upevňuje na systémové nosné a kotvící prvky. Zvláštním typem balkónového zábradlí je typ LOGGIA, který je vhodný zejména do novostaveb, neboť kotvící prvky se upevňují na zeď.

   2) Fasádní program
speciální patentovanou technologií vyráběné prvky (systém pero/drážka) pro zhotovení obkladu venkovních zdí. Takto zhotovené fasády se vyznačují dlouhodobou barevnou stálostí, snadnou údržbou, vysokým stupněm ochrany objektu, před působením klimatických vlivů na straně jedné a bezproblémovým odvodem vlhkosti z objektu do okolního prostředí na straně druhé. Velkou výhodou tohoto systému je nejen rychlost a jednoduchost montáže ale i minimální potřeba dodatečných úprav stávající omítky při rekonstrukci objektu.

   3) Podhled PAGOLUX®
rastrový podhled umožňující vytvoření efektního podhledu bez dodatečných stavebních úprav. Vytvořený podhled je kdykoliv možné demontovat a bez poškození znovu osadit.

   4) Vnitřní program
desky (systém pero/drážka) a jednoduché a dvojité profily slouží ke zhotovování obkladů vnitřních stěn všude tam, kde dochází k trvalému mechanickému poškozování omítky - např. vozíky, opěradly židlí, oděvy apod.

   5) Stolní desky
stolní desky určené pro vnitřní i venkovní použití. Vyznačují se 100% odolností proti působení vody. Na zvláštní objednávku je možné dodat na kruhové desky různé obrázky - např. logo.